voltmar


SMART HOME

Tuya smart lifeInteligentne sterowanie oświetleniem przy pomocy modułu współpracującego z aplikacją Tuya Smart Life Korzystając z telefonu komórkowego można kontrolować wiele przełączników, a jeden przełącznik może być kontrolowany przez wiele telefonów komórkowych w tym samym czasie. Światła mogą być zgrupowane i sterowane jednocześnie lub oddzielnie.

Dzięki aplikacji można zaplanować załączanie i wyłączanie światła o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. Jest to również forma zabezpieczenia mieszkania przed włamaniem.

Miniaturowy czujnik z wyświetlaczem LCD współpracujący z centralką ZigBee w ramach aplikacji Tuya Smart Life, z czasem działania nawet do 24 miesięcy na dwóch popularnych bateriach typu AAA. Czujnik umożliwia bieżący pomiar temperatury i wilgotności..

Możesz w łatwy sposób ustawić automatyzację procesów - załączenie klimatyzacji lub ogrzewania - na podstawie pomiarów z czujnika, dbając tym samym o komfort swojego otoczenia.

Inteligenta głowica termostatyczna umożliwia zdalne sterowanie ogrzewaniem w domu lub mieszkaniu. Przy użyciu smartfona możesz w prosty i łatwy sposób sterować temperaturą w pomieszczeniach. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze i energię

Dzięki głowicy można ustalić dzienny/tygodniowy harmonogram ogrzewania, co zapewni temperaturę obniżoną w sypialni, a w salonie komfortową dla relaksu. Wystarczy, że zaprogramujesz głowicę za pomocą aplikacją Tuya Smart Life, a będziesz mógł zapomnieć o ciągłym kręceniu termostatem.

Centralka pozwala na połączenie elementów systemu ZigBee , dzięki czemu można zbudować wielosystemową instalację inteligentnego domu zarządzaną z jednej wspólnej aplikacji Tuya Smart Life.

Dzięki jednemu urządzeniu możesz mieć pod kontrolą sprzęt elektroniczny w swoim domu. Stabilna i niezawodna sieć ZigBee, łatwy montaż i konfiguracja. W każdym momencie możesz dowolnie rozbudować swoją instalację.